пн-пт: 9:00-18:00

Зв'язатися з нами

+38 (044) 331-65-73
+38 (099) 188-87-10
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Обладнання для даного типу області може використовуватися на водоочисних спорудах, каналізаційних станціях і трубопроводах.

Є 4 етапи очищення:

1) Механічний - проводиться попереднє очищення надходять на очисні споруди стічних вод з метою підготовки їх до біологічної очистки.;

2) Біологічний - біологічна очистка передбачає очистку розчиненої частини забруднень стічних вод спеціальними мікроорганізмами (бактеріями і найпростішими) або дощовими хробаками, які називаються активним мулом або біоплівки.;

3) Фізико-хімічний - дані методи використовують для очищення від розчинених домішок, а в деяких випадках і від зважених речовин.;

4) Дезінфекція стічних вод - для остаточного знезараження стічних вод призначених для скидання на рельєф місцевості або у водойму застосовують установки ультрафіолетового опромінення.

Все обладнання, яке використовують, а це можуть бути шиберно-ножові засувки VAG ZETA, зворотні клапани VAG LIMU-STOP, зворотні кінцеві клапани VAG HADE, щитові затвори VAG ERIplus, а також чавунні трубопроводи Jindal, допомагає комплексу заходів у процесі очищення, знешкодження і знезараження стічних вод перед випуском їх у водоймища.

Стічні води з домоволодінь або сільгоспугідь сильно відрізняються за складом від промислових стоків. Стоки, які утворюються при виробництві продуктів харчування, відмінні від стоків хімічних виробництв. Оскільки не існує стандарту для класифікації стічних вод, потрібні особлива трубопровідна арматура і глибокі експертні знання.

Якщо Ви хочете захистити Ваші інвестиції і забезпечити безпеку в роботі, Ви шукаєте матеріали, стійкі до агресивних домішок, кислот або лугів, матеріали, які захистять арматуру від корозії? Вам потрібна арматура, створена для роботи в стічних водах, яка буде десятки років безвідмовно працювати навіть в сильно забрудненому середовищі? Або покриття, стійкі до абразивного впливу? Тоді Вам потрібно використовувати арматуру виробництва компанії VAG GmbH.