пн-пт: 9:00-18:00

 ООО «Украрматрейд» - Ваш надійний партнер в підборі й постачанні запірно-регулюючої арматури, труб і фасонних частин з високоміцного чавуну з кулястим графітом (ВЧКГ), склопластикових (GRP) і поліетиленових труб, насосного обладнання та інших комплектуючих імпортних виробників для зовнішніх інженерних мереж (систем водопостачання, водорозподілення і водовідведення), насосних станцій, КНС, гідроелектростанцій і ТЕС, нафтогазових, металургійних і гірничо-збагачувальних підприємств.

Наша компанія офіційний представник і імпортер обладнання ряду світових виробників, серед яких:

VAG GmbH - німецький виробник запірно-регулюючої арматури для водопостачання, каналізаційних систем, водовідведення і насосних станцій;

MOLECOR - виробник надміцних труб нового покоління з ПЕ з розтрубним з'єднанням для напірних і самопливних інженерних систем;

AKER Wirth, Hydrostal - європейські виробники насосного обладнання для різних середовищ, в тому числі для агресивних (пульпа, шлам);

Jindal SAW (Індія) - виробник фасонних частин і труб з високоміцного чавуну з кулястим графітом (ВЧКГ).

IVALTEC - французький виробник запірно-регулюючої арматури для систем водовідведення, каналізації, очисних споруд, промислових підприємств.  

BOVE Intelligent Technology Co. (Китайська Народна Республіка) - виробник надточних, сучасних та якісних ультразвукових лічильників для вимірювання витрат води та тепла.

Все обладнання, яке постачається нашою компанією, будь то засувка з гумовим клином VAG EKOplus для систем водопостачання, ВЧШГ труби з замковим з'єднання і фасонні частини до них, або ж склопластикові труби відповідає всім ГОСТ і ТУ, прийнятим в Україні і має всі необхідні дозволи, а також європейські та українські сертифікати якості та гігієнічні висновки.

На сайті нашої компанії Ви можете самостійно, за допомогою зручного фільтра, підібрати необхідне обладнання не тільки за сферами його застосування, а й за основними технічними і експлуатаційними характеристиками. Для цього ми намагалися розмістити на сайті найбільш актуальну та детальну технічну інформацію, яка може допомогти як проектувальникам, при розробці проектного рішення і підборі необхідного обладнання, так і монтажним або будівельним компаніям, а також експлуатуючим організаціям.

У той же час, строки постачання на обладнання, або ж наявність його на складі, а також актуальні ціни Ви завжди можете дізнатися звернувшись до наших консультантів і технічним фахівцям за допомогою, скориставшись формою зворотного зв'язку, написавши листа на нашу електронну пошту, написавши повідомлення в будь-якій зручній для Вас програмі (Skype, Viber, Telegram), або ж зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті.

Філософія нашої компанії - постачання якісного обладнання і акцент на довговічності його служби. Для кожного клієнта пропонується максимально зручний і комфортний формат співпраці, при якій він буде впевнений у виборі компанії ТОВ «Украрматрейд» як надійного партнера. Ми націлені на взаємовигідне, успішне і довгострокове співробітництво з кожним з наших нинішніх і майбутніх замовників.

 

З повагою,

Команда компанії ТОВ «Украрматрейд»