пн-пт: 9:00-18:00

Зв'язатися з нами

+38 (044) 331-65-73
+38 (099) 188-87-10
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Водорозподільні мережі десятиліттями піддаються постійним випробуванням морозом, переміщеннями грунту, дорожнім рухом і тиском води.

Для вирішення проблем із перепадами тиску компанія VAG GmbH пропонує використовувати плунжерні регулюючі клапани VAG RIKO або ж керовані регулюючі клапани VAG PICO на трубопроводах. Також потрібно не забувати про використання засувок з гумованим клином VAG EKOplus, вантузів VAG DUOJET і труб із ВЧКГ Jindal, щоб бути впевненим у довгостроковій та безпроблемної експлуатації.

В результаті правильного проектування, установки та експлуатації можна буде попередити появи тріщин, протікань, псування конструкції, що може спричинити за собою втрату води. Найбільша частина таких втрат спровокована не великими розривами труб, а саме безліччю дрібних протікання. Дослідження підтверджують, що до 1/3 доступною питної води втрачається на шляху до кінцевого споживача. Втрати води - це втрата грошей.

До того ж, для посушливих регіонів така ситуація стає критичною - виникає дефіцит питної води. Якби світові втрати води зменшилися вдвічі, одне це дозволило б забезпечити питною водою до 90 млн осіб.

Відповідно, для того, що б не стикатися з даними проблемами, потрібно проектувати та використовувати тільки високоякісне обладнання наших партнерів, а саме VAG GmbH, Jindal SAW, Molecor та інших.