пн-пт: 9:00-18:00

Зв'язатися з нами

+38 (044) 331-65-73
+38 (099) 188-87-10
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У міру безперервної та непередбачуваної зміни цін на нафту і вичерпання її запасів, природний газу стає все більш важливим ресурсом для енергопостачання.

Устаткування для газопостачання повинно бути надійним, міцним та безпечним. Всі ці якості може надати обладнання компаній, з якими ми співпрацюємо в даній сфері (Armatury Group або VAG GmbH). Вся продукція підтверджена перевірками, випробуваннями уповноважених незалежних організацій, а також відповідає європейським і світовим стандартам

Газ, видобувається із свердловини та потрапляє в сепаратори, які комплектуються кульовими кранами Armatury Group, там відокремлюються тверді і рідкі механічні домішки. Далі по промисловим газопроводам газ надходить в колектори та промислові газорозподільні станції, які комплектуються зворотніми клапанами Armatury Group, де він очищається в масляних пилоуловлювачах, осушується, одоріруется; тиск газу знижується до розрахункового значення, прийнятого в магістральному газопроводі. Після цього транспортується на компресорні станції, які розташовуються приблизно через 150 км і де найчастіше встановлюють сталеву арматуру компаній Armatury Group або ж VAG GmbH (це можуть бути клинові засувки, затвори, зворотні клапани та інше). Дане обладнання встановлюється не рідше ніж через кожні 25 км, щоб у випадку винекнення форс-мажорних ситуацій була можливість здійснити ремонт або ж заміну продукції.

Завдяки високоякісному обладнанню наших партнерів, промислове застосування природного газу зростає завдяки появі нових газопроводів, сепараторів, газорозподільних станцій, а також паротурбінних електростанцій.