пн-пт: 9:00-18:00

Вода - це життя. Це найважливіший і необхідний існуючий елемент. Це не збіг, що Земля і людина складаються з неї на 70% або що на інших планетах немає життя, тому що цей природний ресурс не існує в рідкому стані.

У розпал кліматичної кризи ми повинні усвідомлювати, що цей актив стає все більш дефіцитним і, в свою чергу, все більш затребуваним населенням. Частково це пов'язано з відсутністю опадів і рясними засухами останнім часом.

За оцінками, в 2025 році 1,8 мільярда людей житимуть в регіонах з нестачею води, а дві третини населення світу будуть перебувати в умовах браку води. Безсумнівно, ми несемо відповідальність за розумне використання води та сприяння її захисту.

У Molecor ми завжди орієнтуємося на навколишнє середовище. Нещодавно ми взяли на себе зобов'язання ще одного кроку вперед, приєднавшись до програми Operation Clean Sweep, OCS. Як член індустрії пластмас, Molecor усвідомлює свою відповідальність за запобігання потрапляння в навколишнє середовище гранул або інших пластикових частинок, які використовуються в процесі виробництва труб TOM® і аксесуарів Eco-FITTOM® з ПВХ-O, з моменту вивантаження сировини і до моменту відправки готової продукції, проходячи через всі етапи виробництва. Саме тому Molecor бере на себе зобов'язання щодо запобігання втрати пелет на своїх об'єктах.

На додаток до використання нашої власної технології, яка використовує повітря під тиском замість води для виробництва труб і аксесуарів, сировину, яке ми використовуємо, Орієнтований ПВХ, є на 100% придатним для переробки матеріалом. Це призводить до зниження рівня викидів CO2 протягом тривалого терміну служби наших продуктів. На додаток до цього труби TOM® і фітинги ecoFITTOM® повністю водонепроникні, що запобігає можливим витоку такого дефіцитного ресурсу, як вода.

Океани є основними природними вуглецевими поглиначами. Вони споживають більше 50 відсотків від загальної кількості, яке існує в атмосфері, але через погіршення їх стану, кількість вуглецю збільшується. Труби TOM® і аксесуари ecoFITTOM® - це продукти з найменшим впливом на навколишнє середовище в галузі, що є нашим внеском у вирішення цієї ситуації.

Ціль 6 в галузі сталого розвитку ООН виступає за забезпечення доступності води та її дбайливого використання і каналізації, і Molecor зробить все можливе для її досягнення за допомогою постійних інновацій.

900x636xdiamundialagua 02 ru jpg pagespeed ic Fzt3lZUkKO