пн-пт: 9:00-18:00

Якісна арматура - це та, яка роками працює без будь-яких проблем і продовжує відповідати останнім словам техніки, а також гарантує максимальну функціональну надійність всієї системи. Все це забезпечується тільки завдяки правильному підбору обладнання з урахуванням середовища та умов експлуатації, показників і основних параметрів рідини, а також дотримання всіх рекомендацій, інструкції з монтажу та експлуатації, і регулярному сервісному обслуговуванню.

Фахівці нашої компанії завжди готові надати Вам якісну консультацію по підбору запірно-регулюючої арматури виробництва VAG GmbH, склопластикових (GRP) труб, фасонних частин і труб з ВЧКГ виробництва Jindal SAW, а також поліетиленових ПЕ100 труб з урахуванням всіх Ваших вимог і умов експлуатації обладнання .

Робота безпосередньо з заводами-виробниками обладнання, що поставляється нашою компанією, дозволяє нам не тільки надавати заводську гарантію на продукцію, а й забезпечувати технічну консультацію при здійсненні монтажу обладнання, проводити його сервісне обслуговування і, при необхідності, проводити гарантійний огляд і ремонт, або заміну на нове обладнання (*останнє проводитися тільки після детального огляду обладнання фахівцями нашої компанії, вивчення ситуації технічними інженерами виробника, і в разі виявленні заводського дефекту пов'язаного з виробничим процесом). Для цього наша компанія має технічних інженернів, які пройшли навчання і є фахівцями своєї справи. Всі вищевказані послуги ТОВ «Украрматрейд» може також надавати за допомогою технічних фахівців заводів-виробників.