пн-пт: 9:00-18:00

Як член індустрії пластмас, компанія Molecor усвідомлює свою відповідальність за запобігання потрапляння в навколишнє середовище гранул або інших пластикових частинок, які використовуються в процесі виробництва труб TOM® і аксесуарів Eco-FITTOM® з ПВХ-O, з моменту вивантаження сировини і до моменту відправки готової продукції, проходячи через всі етапи виробництва.

Вода - це життя. Це найважливіший і необхідний існуючий елемент. Це не збіг, що Земля і людина складаються з неї на 70% або що на інших планетах немає життя, тому що цей природний ресурс не існує в рідкому стані.

У розпал кліматичної кризи ми повинні усвідомлювати, що цей актив стає все більш дефіцитним і, в свою чергу, все більш затребуваним населенням. Частково це пов'язано з відсутністю опадів і рясними засухами останнім часом.

Ми сподіваємося, що показ був інформативним і цікавим для вас: ми демонстрували наш широкий асортимент автоматичних клапанів для води і стічних вод, включаючи запірний клапан ECO-Centric® від GA Industries, повітряний клапан для стічних вод і клапан скидання перенапруг, а також обладнання VAG таке як плунжерний клапан RIKO®, дисковий попротний затвор EKN® і повітряний клапан DUOJET®.

Складна технологія дозволяє професійно управляти цини клапанами практично у будь-якій сфері застосування. Вони поставляються з цільним, обтічним корпусом, безпечно і надійно регулюють велику кількість води і - можуть літати ...

Треба визнати, що вони не можуть літати самі по собі. Але за допомогою кранів кілька таких громадин вагою до 25 тонн одночасно піднімаються в тунельну систему. Круто, правда ж?

Через 4 роки розробки Європейський комітет зі стандартизації (CEN) опублікував перший стандарт для труб і фітингів з орієнтованого ПВХ: EN 17176, «Системи пластмасових трубопроводів для водопостачання, підземного і надземного дренажу, каналізації і зрошення під тиском, виготовлених з орієнтованого непластифицированного полівінілхлориду (ПВХ -О)».

VAG приєднається до виставки 2019 IEexpo в Шанхаї з 15 по 17 квітня і покаже нові технології, включаючи VAG LeakMonitoring і Smart Valves. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

Приєднуйтесь до нас в залі W4 стенд E128 / D18 і дізнайтеся більше про

Наші легендарні серії клинових засувок VAG EKO®plus і BETA® отримали кілька поліпшень там, де це дійсно потрібно. Ми знову піднімаємо планку якості захисту від корозії, гігієнічності для питної води і надійності експлуатації.

Група VAG, яка виробляє запірно-регулюючу арматуру для систем водопостачання та водовідведення, заснована в м. Мангейм (Німеччина), планує майбутній ріст із новим власником - AURELIUS Equity Opportunities SE & Co. KGaA.

До теперішнього часу підземні гідранти були в основному покриті 2 системами покриття, всередині емальовані та зовні епоксидні. Шви двох систем покриття та виникають в результаті дефекти були неминучі. Новий стандарт VAG є повне епоксидне порошкове покриття (EPP). Він усуває шви між двома системами покриття і, таким чином, забезпечує ще кращий захист від корозії.

Molecor використовує систему інтегрального контролю (Якості, Навколишнього Середовища і Профілактики), засновану на нормативах UNE-EN ISO 9001: 2015 і UNE-EN ISO 14001: 2015 року, метою яких є постійний пошук досягнення поліпшених результатів в роботі підприємства. Впровадження системи інтегрального контролю