пн-пт: 9:00-18:00

Наші легендарні серії клинових засувок VAG EKO®plus і BETA® отримали кілька поліпшень там, де це дійсно потрібно. Ми знову піднімаємо планку якості захисту від корозії, гігієнічності для питної води і надійності експлуатації.

csm Promo BETA Adapter ba9fb3d418Адаптор VAG TELEMAX

Адаптор для телескопічного штока з поліпшеною передачею керуючого зусилля, який буде доступний до замовлення на початку 2019 року, захищений від попадання бруду і забезпечує легке і захищене від роз'єднання кріплення.

           

 

 

csm Promo BETA Spindel 3fe677d6eeНовий матеріал шпинделя

У 2019 при виготовленні шпинделів замість сталі 1.4021 буде застосовуватися нержавіюча сталь більш високої якості 1.4057. Завдяки цьому наші засувки VAG EKO®plus матимуть підвищений ступінь корозійної стійкості і відповідатимуть найсуворішим гігієнічним стандартам. Вони стануть ще надійнішими та безпечнішими.

 

 

csm Promo BETA Keil 9b9706c90cНовий клин

Дві важливих зміни конструктиву клина засувок серій VAG EKO®plus і VAG BETA®200 для підвищеної стійкості до корозії і гігієнічності у системах питного водопостачання:

  • Приформовка (суцільне виливання) ковзаючих черевичків замість їх подальшого вклеювання
    Пластикові ковзаючі черевики поміщаються в гумове покриття і повністю інтегруються з клином в процесі вулканізації. У той же час черевики служать для фіксації голого клина в формі, що також запобігає появі будь-якої корозії на клині.

 

  • Нова контактна поверхня шпиндельної гайки
    Поверхневий тиск між шпиндельною гайкою і клином розподіляється більш рівномірно за допомогою плаваючої мембрани, що значно подовжує термін служби.