пн-пт: 9:00-18:00

Група VAG, яка виробляє запірно-регулюючу арматуру для систем водопостачання та водовідведення, заснована в м. Мангейм (Німеччина), планує майбутній ріст із новим власником - AURELIUS Equity Opportunities SE & Co. KGaA.

AURELIUS - біржевий інвестор з бізнес-активами по всій Європі. В даний час в групу входять 24 компанії з загальним годовим оборотом більше 3,5 мільярда. євро. Діяльність AURELIUS в основному сосредоточена на компанії з потенційним розвитком і працює на середніх ринках. Герт Пуркерт, член програми AURELIUS Equity Opportunities, говорить: «VAG - це замінна компанія, яка має великий потенціал на майбутнє. За допомогою нашого великого обладнання в області управління ми використовуємо відмінні можливості VAG для покращення та подальшого розвитку компанії на ринку ».

VAG Group, як дочерня компанія AURELIUS Equity Opportunities, спрямовується на створення вищої стратегії та методів, орієнтованих на майбутнє, для досягнення успіху на ринку та підвищення конкурентоспроможності. Приватний VAG в американській компанії Rexnord, AURELIUS підтримує компанію з Мангейму спеціально для того, щоб максимально використовувати наявні можливості для задоволення робочих, клієнтів, поставників та акціонерів VAG.

Вместе з AURELIUS і нашим накопленним за 145 років опітом ми виконуємо визови, пов'язані з водою. Ми продовжуємо розвиватись як ведучий поставщик трубопроводної арматури для водоснабження та водоотведенія, гідро- та теплоенергетики за всім миру