пн-пт: 9:00-18:00

Як член індустрії пластмас, Molecor усвідомлює свою відповідальність за запобігання потрапляння в навколишнє середовище гранул або інших пластикових частинок, які використовуються в процесі виробництва труб TOM® і аксесуарів Eco-FITTOM® з ПВХ-O, з моменту вивантаження сировини і до моменту відправки готової продукції, проходячи через всі етапи виробництва.

З цієї причини компанія приєдналася до програми Operation Clean Sweep (OCS), підписавши своє зобов'язання щодо запобігання втрати пластика на своїх об'єктах.

Проект Operation Clean Sweep (OCS) - це всесвітня і добровільна ініціатива індустрії пластмас, спрямована на зниження втрат первинних мікропластіков в будь-якій формі: гранули, пластівці або пил в навколишнє середовище.

Метою цієї програми є: нульова втрата пластика.

В Іспанії ANAIP, Іспанська асоціація промислових пластмас, є тією організацією, яка просуває цю ініціативу, здійснювану у співпраці з компанією Plastics Europe, яка є лідером програми в Європі.

Ця програма поширюється на весь ланцюжок створення пластикових матеріалів, тому дуже важливо, щоб всі залучені в неї учасники дізналися про це, тому Molecor повідомить постачальникам і клієнтам про свою ініціативу приєднатися до програми і порадить їм зробити те ж саме.

787x158xcadena de fabricacionru jpg pagespeed ic 7ZFg0VAHO2

Для реалізації програми важливо визначити всі точки промислових об'єктів, які можуть викликати втрату пластикових частинок, і після оцінки ситуації визначити потреби і здійснити необхідні поліпшення в інсталяції та обладнанні, щоб уникнути попадання пластика в навколишнє середовище. Ці дії включають, серед іншого, реалізацію заходів щодо стримування, щоб запобігти втратам пластика, виконання нових планів очищення або складання робочих регламентів.

Дуже важливим аспектом в ефективній реалізації програми OCS є те, що всі співробітники повинні нести відповідальність за контроль і використання гранул. Для цього необхідна програма інформування та навчання всіх співробітників, щоб брати активну участь у запобіганні втрат, які вже ведуться.

Всі ці заходи повинні контролюватися за допомогою різних типів індикаторів, які дозволяють вимірювати поліпшення встановлених процедур. Ці показники будуть інтегровані в систему екологічного менеджменту ISO 14001, яку компанія Molecor вже впровадила і сертифікувала.

Щоб продемонструвати прихильність правильному раціональному використанню ресурсів планети і в рамках своєї стратегії екологічної відповідальності, Molecor продовжить перевіряти незалежним органом правильність реалізації та моніторинг програми OCS.