пн-пт: 9:00-18:00

До теперішнього часу підземні гідранти були в основному покриті 2 системами покриття, всередині емальовані та зовні епоксидні. Шви двох систем покриття та виникають в результаті дефекти були неминучі. Новий стандарт VAG є повне епоксидне порошкове покриття (EPP). Він усуває шви між двома системами покриття і, таким чином, забезпечує ще кращий захист від корозії. Для гідрантів-штативів верхня колона зовні забезпечена додатковим захистом від ультрафіолету, виконаної з поліефірного матеріалу червоного кольору зовні.

Концентруючись виключно на епоксидних покриттях, компанія VAG GmbH підняла свій асортимент гідрантів на новий рівень. З гідрантами область позаду втулки сидіння була раніше без покриття.

З початку 2018 року всі підземні та напірні гідранти були покриті EPP як всередині, так і зовні за один технологічний етап. В результаті виходить повністю закрите покриття з відмінною антикорозійним захистом відповідно до твердженням GSK. Компанія VAG є членом GSK (Асоціація якості по захисту від корозії в важких умовах) протягом десятиліть і, таким чином, спирається на високий стандарт якості GSK.

У процесі виробництва, для якого VAG інвестувала кошти в новий завод з нанесення покриттів на виробничому майданчику в Годоніні (Чеська Республіка), основна увага приділяється якості і збереженню ресурсів. Замість попереднього нагріву до понад 700 ° C (під час емалювання) деталі корпуса загартовуються до температури близько 220 ° C. Роботи опускають їх в пороховий таз. При плавленні порошку утворюється рівномірний синє покриття, яке оптимально прилипає до матеріалу корпусу і відповідає найвищим вимогам гігієни питної води. Товщина шару не менше 250 мкм гарантує непористий результат відповідно до критеріїв GSK.

У випадку з гідрантами один етап процесу слід безпосередньо з покриття EPP. Верхня колона обприскується спеціальним поліефірним порошком при температурі трохи нижче 200 ° C. Получающееся в результаті червоне верхнє покриття міцно зчеплене з синім грунтом. Він має додатковий шар товщиною 80-100 мкм і захищає видимі частини гідранта від ультрафіолетового випромінювання і вицвітання поверхні.

Цей виробничий процес забезпечує мінімальну чутливість до удару. На відміну від емалевого покриття, можливі пошкодження можуть бути легко усунені. Більш високі значення подовження і, отже, краща адаптація до ливарному матеріалу під тиском знижують ризик розтріскування покриття.

На даний момент нове покриття є стандартним для гідрантів VAG всіх типів і номінальної ширини.

Сині нижні колони гідрантів VAG NOVA Standpost позначають поліпшений захист від корозії і, таким чином, значне підвищення якості клапанів VAG.