пн-пт: 9:00-18:00

Через 4 роки розробки Європейський комітет зі стандартизації (CEN) опублікував перший стандарт для труб і фітингів з орієнтованого ПВХ: EN 17176, «Системи пластмасових трубопроводів для водопостачання, підземного і надземного дренажу, каналізації і зрошення під тиском, виготовлених з орієнтованого непластифицированного полівінілхлориду (ПВХ -О)».

Європейська асоціація виробників пластмасових труб і фітингів (TEPPFA) стала ініціатором розробки даного стандарту і прийняла в ній участь. Це підтверджує, що труби такого типу дійсно мають високу якість і заслуговують отримання такого стандарту. Компанія Molecor також взяла активну участь в розробці нового стандарту для ПВХ-О

Стандарт EN 17176 - це новий зразок європейського масштабу для виробництва виробів ізПВХ-О. Він включає в себе ряд вимог для труб і фітингів з ПВХ-О, призначених для водопостачання, обладнання напірного дренажу, що працює під тиском до 25 бар, водостічних систем та зрошувальних мереж як підземних, так наземних. Цей стандарт застосовний до систем питного водопостачання (до 45 ° C включно), а також до водостічних і зрошувальних мереж.

Стандарт EN 17176 складається з 5 частин, що включають вимоги до сировини, труб та фітингів до них з ПВХ-O та випробувань, які повинні пройти вироби, враховуючи призначення системи:

  • EN 17176-1: Загальні положення (основні аспекти стандарту, визначення, характеристики матеріалів і т. Д.)
  • EN17176-2: Труби (характеристики труб)
  • EN 17176-3: Фітинги (характеристики фітингів з ПВХ-O).
  • EN 17176- 5: Придатність до використання системи, в тому числі її компонентів.
  • prEN 17176-7: Керівництво з оцінки відповідності (в розробці).

Орієнтований ПВХ, вперше розроблений в 70-х роках, є повністю перероблюваним матеріалом, який завдяки процесу орієнтації молекул має високі фізико-механічні властивості з точки зору удароміцності, гнучкості, втомної міцності, стійкості до гідроударів і пропускної здатності, тому труби з ПВХ-О можна назвати найбільш комплексним рішенням для розробки напірних мереж.

Трубами компанії Molecor, яка спеціалізується на розробці технології орієнтації молекул, прокладено тисячі кілометрів трубопровідних систем з ПВХ-О на 5 континентах. В даний час компанія пропонує найбільш повний асортимент напірних труб TOM®, доступних з діаметрами від DN90 мм до D800 мм і тиском 12,5, 16, 20 і 25 бар, а також фітингів ecoFITTOM® діаметрами від DN110 мм. до DN400 мм. і номінальним тиском 16 бар.