пн-пт: 9:00-18:00

Складна технологія дозволяє професійно управляти цини клапанами практично у будь-якій сфері застосування. Вони поставляються з цільним, обтічним корпусом, безпечно і надійно регулюють велику кількість води і - можуть літати ...

Треба визнати, що вони не можуть літати самі по собі. Але за допомогою кранів кілька таких громадин вагою до 25 тонн одночасно піднімаються в тунельну систему. Круто, правда ж?

Назва проекту: тунель Bhandup

Країна: Індія

Обладнання: 12-ть плунжерних клапанів VAG RIKO® DN 1800 ... 2000

Застосування: Водопровід

В рамках одного з найбільших проектів з розподілу води в Індії магістраль протяжністю 35 км забезпечує більше 12 мільйонів жителів м. Мумбаї прісною водою. По цьому проекту компанія VAG поставила 12 плунжерних клапанів VAG RIKO® з номінальними діаметрами DN 1800 і DN 2000, а також дросельний клапан VAG EKN® DN2400.

Крім продвинутої цільної конструкції корпусу, плунжерні клапани оснащені жорсткими напрямними поршня і захищеними від корозії підшипниками. Регулюючі клапани були розраховані відповідно до місцевих умов експлуатації, а типи випускних отворів було спроектовано для забезпечення оптимальних характеристик управління.