пн-пт: 9:00-18:00

Зв'язатися з нами

+38 (044) 331-65-73
+38 (099) 188-87-10
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електростанція - електрична станція, сукупність установок, обладнання та апаратури, використовуваних безпосередньо для виробництва електричної енергії, а також необхідні для цього споруди та будівлі, розташовані на певній території.

Обладнання для даного типу середовища використовуються на 4 основних видах електростанцій:

1) Атомних станціях;

2) Газових електростанціях;

3) теплоелектроцентралей;

4) Осмотические електростанціях;

Основне завдання використовуваного, на вищевказаних об'єктах, обладнання - це контролювати охолоджуючі контури. Відкривати і закривати впуски та випуски. На електростанціях працює маса арматури, це і сталеві засувки, затвори, зворотні клапани виробництва Armatury Group, а також затвори, ножові засувки, що регулюючі клапани та багато іншого обладнання компанії VAG GmbH.

Щитові затвори VAG ERIplus на впуску і випуску охолоджуючої води забезпечують максимальну герметичність та надійність. Поворотні затвори VAG CEREX 300-W або VAG CEREX 300-L забезпечують безпечну водоподачу до насосних станцій по з'єднувальним трубопроводам виробництва компанії Jindal. У поєднанні з грузовими пневмоприводами вони стають незамінним захистом для головного насоса системи охолодження. У спеціальному виконанні для систем центрального теплопостачання або у великих діаметрах з UVV-замком, поворотні затвори VAG EKN настільки універсальні, що можуть використовуватися на будь-якій ділянці системи. Плунжерні регулюючі клапани VAG RIKO або VAG PIKO дозволяють управляти тиском і всією масою води. Пожежні гідранти VAG HYDRUS гарантують моментальний доступ до води для пожежогасіння. Повітряні клапани VAG DUOJET забезпечують швидке вирівнювання тиску в системі охолодження.

VAG GmbH як лідер галузі відіграє провідну роль в розробці надійних і безпечних засувок. На великих електростанціях технології, що застосовуються в системах охолодження, повинні бути максимально надійні і абсолютно безпечні.