пн-пт: 9:00-18:00

Зв'язатися з нами

+38 (044) 331-65-73
+38 (099) 188-87-10
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гідроенергетика - область діяльності людини, яка служить для перетворення енергії водного потоку в електричну енергію.

При звичайній гідроелектричній схемі вода накопичується у резервуарі, часто створюється перегородження річки дамбою. Вода з резервуара подається на турбіни за допомогою трубопроводів (ВЧШГ труб JINDAL), з'єднані з електричним генератором. В насосних електростанціях, де використовуються клинові засувки VAG EKO®plus, шиберні-ножові засувки VAG ZETA®, поворотні затвори VAG CEREX® 300-L, кульові зворотні клапана VAG KRV, сталеві клинові засувки Armatury Group, вода проходить через турбіни, та подається туди по знову циклу.

Одна п'ята частина вироблюваної у світі енергії - гідроелектрична.

На даний момент у світі налічується близько 45 000 гребель. Їх головне призначення - забезпечувати питною водою, захищати від повеней, забезпечувати водою промисловість та сільське господарство, генерувати електрику.

Для запобігання проривів гребель або неконтрольованого переповнення майже всі греблі сьогодні оснащені системами донного випуску, які сконструйовані відповідно зі здатністю греблі до розширення, яка визначається місткістю водосховища і обсягами впуску та випуску. Донний випуск найчастіше відкривається, закривається і регулюється арматурою виробництва VAG GmbH, а саме конусний затвор VAG KSS.

Від впускного і запобіжного клапанів до регулюючих клапанів, і захисних пристроїв. Вся ця арматура, частини системи безпеки та управління, є у одного виробника – VAG GmbH.