пн-пт: 9:00-18:00

працює з ЕПП десятиліттями і активно інвестує в цей тип покриття, в тому числі придбавши новітню фарбувальну станцію для заводу VAG в Годоніні (Чехія).

Це означає припинення нанесення емалевих покриттів!

VAG більше не вироблятиме ТПА з покриттям «емаль». Зрозуміло, що всі поточні замовлення і контракти з цього виду покриття будуть виконані.

Ми сподіваємося, що ви розумієте, що VAG більше не буде пропонувати ТПА з емалевим покриттям. Виставлені пропозиції будуть діяти до закінчення їх термінів дії.

У той же час, інновації продукції VAG націлені на сталий розвиток вже з моменту розробки та конструювання. Воно включає стратегії, що запобігають надмірне використання природних ресурсів, і подальші заходи щодо економії енергії, коли арматура введена в експлуатації.

Новий енергоефективний Поворотний затвор VAG EKN® H300, який відповідає найсуворішим вимогам, - вдалий приклад впровадження цієї концепції. Його інноваційна конструкція з запатентованим гідродинамічним диском, збільшеним діаметром сідла і запатентованими отворами для компенсації тиску на диску мінімізує втрати тиску і турбулентність на виході з затвора. Таким чином знижуються витрати на енергопостачання і відстань до обладнання на трубопроводі після арматури.

Технічна безпека і надійність разом: Епоксидне покриття

• ресурсоефективність одноразове нагрівання деталі до 200 ° C замість дворазового нагрівання до температури понад 700 ° C (що потрібно для емалювання).

• Мінімальна схильність пошкодження при ударних навантаженнях і при цьому ремонтопридатність пошкодженого покриття.

• Мінімальна товщина покриття в 250 мікрон, необхідна GSK, технічно забезпечує відсутність пір.

• Кращі показники подовження і, таким чином, найкраща адаптація до поведінки литого матеріалу під стискають навантаженнями знижують ризик розтріскування покриття.

• Надійна адгезія покриття забезпечується процесом його нанесення, вимірна і доказова за критеріями GSK.

Сфокусувавшись саме і тільки на епоксидних покриттях, ми можемо досягти максимальної відповідності місцевим та міжнародним вимогам завдяки технічним перевагам даного типу покриттів. На деякі типи і розміри арматури VAG наносить також рідкі епоксидні покриття.

VAG завжди у вашому розпорядженні і готові запропонувати якісне рішення.