пн-пт: 9:00-18:00

В черговий раз Molecor бере участь, представляючи проект "Поліпшення якості вод для поливу в Куевас дель Альманзора (Альмерія)". Презентацію проекту в рамках тематичного розділу "Tруби з пластика" виконають Маркос Рінкон (Molecor), Хорхе Муньyoз (Talleres y Grúas González) і Франциско Моліна (Sadyt Valoriza). Даний проект є відмінним прикладом ситуації, коли людина, при нестачі водних ресурсів, шукає можливості зі знесолення води.

Під час презентації буде продемонстровано перевагу ПВХ-О перед іншими матеріалами відповідно до технічних вимог: необхідність труби стійкою до солі води, що транспортується; висока пропускна здатність, щоб зниження і підвищення тиску, трапляються при раптових відключеннях потоку, не приводили до критичних ситуацій; матеріал з підвищеною довговічністю, завдяки своїм конструктивним і гідростатичним характеристикам; матеріали з відмінними механічними характеристиками, ударостойкостью, легкістю і простотою установки.

Труби TOM® з орієнтованого ПВХ (ПВХ-O) є чудовою альтернативою для мереж водоканалів завдяки високій експлуатаційної ефективності та низької вартості технічного обслуговування. Фізико-механічні та хімічні властивості труб гарантують надійність роботи і захист навколишнього середовища.