пн-пт: 9:00-18:00

Компанія VAG GmbH - німецький виробник запірно-регулюючої арматури Ду50-2400 преміум-сегмента за доступними цінами, яка може застосовуватися як в системах водопостачання і водовідведення, так і на насосних станціях різного рівня складності, ГЕС, очисних спорудах, промислових підприємствах і т.д.

VAG GmbH є одним з найстаріших виробників трубопровідної арматури в Європі. Клинові і шиберні засувки, щитові і дискові затвори, кульові крани, регулятори тиску, фільтра, пожежні гідранти, вібраційні та демонтажні вставки VAG виготовлені з високоякісних матеріалом, фізико-хімічні властивості яких, дозволяють використовувати обладнання компанії в широкому температурному діапазоні і в різних умовах експлуатації, що забезпечує довгий термін експлуатації за умови дотримання правил зберігання, монтажу і експлуатації обладнання.

Історія компанії VAG починається з 1872 р, коли Карл Бопп і Карл Рейтер створили спеціальну фабрику, що виробляла насоси і промислову арматуру. Всього за кілька років компанія Bopp&Reuther здобула міжнародну популярність і хорошу репутацію.