пн-пт: 9:00-18:00

Компанія Jindal SAW LTD. - великий, транс регіональний індійський виробник труб і фасонних частин з ВЧКГ (високоміцний чавун з кулястим графітом). Труби виробництва компанії Jindal SAW використовуються для транспортування води та стічних вод (каналізаційних та зливових стоків), а також для промислового застосування, наприклад, в нафти-газової галузі.

Труби з ВЧКГ компанії Jindal SAW успішно застосовуються при реалізації проектів по всьому світу і експортуються в країни Близького Сходу, Європи, Африки, Південної Америки, Австралії та Південно-Східної Азії. Фахівці й інженери компанії постійно працюють над удосконаленням продукції, що виробляється і впровадженням сучасних технологій у виробничий процес.

На підприємствах Jindal SAW виробляються труби з ВЧКГ з різними типами з'єднань і діапазоном розмірів від Ду80 до Ду2200 мм., З річною продуктивністю 18 000 тонн. На сьогодні на потужностях компанії виробляються труби c такими типами сполук:

  • труби з розтрубні з'єднанням типу TYTON;
  • труби з розтрубним замковим з'єднанням - замок JSAW LOCK;
  • труби з розтрубним болтовим з'єднанням;
  • труби із фланцевим з'єднанням.

При цьому труби зовні покриті цинк-алюмінієвим і бітумних, або ж епоксидним (синього, червоного, чорного кольору) покриттям. Також виробничі потужності компанії Jindal SAW дозволяють додатково покривати труби поліуретановим, екструдованим поліетиленовим покриттям і проводити попередню ізоляцію труб, що дуже часто використовується при укладанні трубопроводів на поверхні землі, естакадах, мостах і т.д. Усередині труби з ВЧШГ мають цементно-піщане покриття, технологія нанесення якого робить його дуже міцним і запобігає затримування та налипання на внутрішній стороні стінок труб частинок, які з часом можуть призвести до засмічення.

Вся продукція, що поставляється відповідає міжнародним стандартам якості ISO: 2531, BSEN 545 і BSEN 598, а також індійському стандарті IS: 8329, що в свою чергу дозволяє компанії забезпечувати продукцією як внутрішній так і світовий ринки. Більш того компанія Jindal SAW має всі українські сертифікати якості на всі типи виробленої продукції (санітарно-епідеміологічний висновок, сертифікат Типу, сертифікат УкрСЕПРО, декларації відповідності на обладнання, яке працює під тиском).

Компанія ТОВ «УКРАРМАТРЕЙД» є надійним партнером і офіційним імпортером продукції виробленої на підприємствах Jindal SAW.