пн-пт: 9:00-18:00

  Компанія BOVE пропонує своїм партнерам і клієнтам в більш ніж 45 країнах світу комплексне інтелектуальне вимірювання витрати рідини з використанням комунікаційних технологій, терміналів IoT. Ми визначаємо, проектуємо і виробляємо асортимент витратомірів (ультразвукових лічильників), спільно з нашої чудової технічної командою, яка працює в області вимірювань і зв'язку більш ніж 15 років. Завдяки високій точності лічильників води, лічильників теплової енергії, наявності сучасного випробувального / каліброваного стенду, комплектації лічильників пристроями бездротового і дротового зв'язку і власного розробленого програмного забезпечення для житлових, комерційних, районних і промислових секторів торгова марка BOVE користується високою репутацією серед наших партнерів і клієнтів. З 2009 року компанія BOVE завжди була на передньому краї технологій, пропонуючи клієнтам найсучасніші продукти і рішення по всьому світу.

  BOVE є першим китайським виробником вимірювальних приладів для систем водо- і теплопостачання, який випустив 3 основних рішення мережі IoT: NB-IoT, LoRa і Sigfox,  а також технологія Walrus (MBus, RS485, 4-20mA, Pulse). Це пов'язано з багаторічним досвідом роботи в галузі зв'язку та мобільного зв'язку. Члени основний технічної і маркетингової команди BOVE раніше працювали в таких компаніях зі світовим ім'ям як Huawei, Baidu, IBM, які мають великий досвід в обслуговуванні і реалізації величезних проектів для міжнародного ринку. Компанія BOVE Intelligent Technology Co. прагне вирішувати унікальні завдання, з якими стикаються житлові і промислові підприємства, в тому числі зростаючий попит клієнтів, нестача води і збереження навколишнього середовища. З надією, честю і нашої старанної і якісною роботою ми дивимося в майбутнє, щоб зробити BOVE одним з кращих брендів в вимірювальної промисловості в світі.

  Завдяки нашій технології безпровідного зв'язку, в майбутньому BOVE TECHNOLOGY націлена на розширення свого бізнесу в інших суміжних областях, таких як «розумне місто», «розумне сільське господарство», «розумна парковка» і т.д. Ми прагнемо і хочемо створити більше екологічного суспільства на нашій планеті.

  Місія компанії - перевершити очікування наших клієнтів, надаючи швидкі, якісні та надійні технології.

  Бачення компанії - Створення Еко-Товариства.

  Компанія ТОВ "УКРАРМАТРЕЙД" - офіційний, ексклюзивний представник компанії BOVE Intelligent Technology Co. на території України.

BOVE TECHNOLOGY general pictures